برگزاری جلسه قرآنی به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت دانشگاه هاجلسه قرآنی به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت دانشگاه ها، در محل نمازخانه مجتمع برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع، هفته قرآن و عترت دانشگاه ها در مراکز آموزش عالی کشور فرصت مناسب و مغتنمی است که دانشجویان و اساتید و یاوران علمی با تمسک به قرآن کریم و مکتب نورانی اهل بیت (علیه السلام) تربیت و پرورش یابند.

این رویداد قرآنی هر ساله از ۱۸ تا ۲۴ آبان ماه در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور اجرا می گردد. بر همین اساس جهت ترویج و نهادینه سازی باور قرآنی در میان جامعه دانشگاهی دوشنبه های قرآنی به همت دفتر نهاد رهبری و مدیریت فرهنگی مجتمع برای اعضای هیأت علمی، یاوران علمی و دانشجویان هر هفته در محل نمازخانه مجتمع برگزار می شود. از این رو دوشنبه این هفته مورخ ۲۳ آبان نیز جلسه قرآنی برگزار گردید که ضمن روخوانی و تلاوت قرآن توسط حاضران در جلسه، حجت الاسلام و المسلمین عزیزاله شیخ نماینده محترم مقام معظم رهبری در دانشگاه به معرفی و تبیین هفته قرآن و عترت دانشگاهیان و نقش قرآن در تربیت انسان ها و تفسیر آیات قرائت شده پرداختند و در پایان نیز از شرکت کنندگان در جلسه با صرف صبحانه پذیرایی به عمل آمد.

 

دوشنبه ٢٣ آبان ١٤٠١ ١٣:٤٤ ١٦٩٦ 110


خروج